Beyonce czy Shakira?

Która piosenkarka jest ładniejsza?

Beyonce

Beyonce Kliknij,
aby zagłosować

Shakira

Shakira Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Roxia | Data dodania: 17 listopada 2013 09:47 | Komentarze (0)

  • 7 + 2 =

Beyonce i Shakira – kogo bardziej lubisz? Czyich piosenek słuchasz częściej? Bardziej podobają ci się utwory, które wykonuje Shakira czy Beyonce. Oddaj głos i zobacz jak głosowali inni. Zaproś innych fanów muzyki do głosowania.

Która z nich jest ładniejsza – Beyonce czy Shakira? Którą z nich bardziej lubisz? Jeżeli bardziej niż Shakira podoba ci się Beyonce zagłosuj na nią. Jeżeli uważasz, że Shakira jest bardziej seksowna niż Beyonce oddaj na nią głos.

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

muzyka
Konfrontacje stylów i gatunków muzycznych. Pojedynki wokalistów, wokalistek, oraz innych twórców muzyki. Która grupa jest lepsza? Kto lepiej śpiewa? Która z piosenek jest większym hitem? Jaka muzyka cieszy się największą popularnością? Którą wokalistkę lubicie bardziej? Sprawdź wyniki i zobacz która gwiazda jest bardziej lubiana. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się czy innym też podobają się Twoje ulubione piosenki.

Dodaj pojedynek