Katarzyna Glinka czy Małgorzata Socha?

Wybierz piękniejszą!

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka Kliknij,
aby zagłosować

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: mysiorek | Data dodania: 18 marca 2013 23:31 | Komentarze (0)

  • 6 + 4 =

Wybierz lepszego aktora lub aktorkę. Bardziej podoba Ci się gra aktorska jaką prezentuje Katarzyna Glinka? A może Małgorzata Socha lepiej sprawdza się w swoich rolach? Czyje kreacje bardziej przypadły Ci do gustu? Zdecyduj Małgorzata Socha czy Katarzyna Glinka? Oddaj głos i oceń kto jest lepszy!

Która z nich jest ładniejsza – Katarzyna Glinka czy Małgorzata Socha? Którą z nich bardziej lubisz? Jeżeli bardziej niż Małgorzata Socha podoba ci się Katarzyna Glinka zagłosuj na nią. Jeżeli uważasz, że Małgorzata Socha jest bardziej seksowna niż Katarzyna Glinka oddaj na nią głos.

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek