Anna Grodzka czy Robert Biedroń?

Kto jest bardziej męski?

Anna Grodzka

Anna Grodzka Kliknij,
aby zagłosować

Robert Biedroń

Robert Biedroń Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: mysiorek | Data dodania: 12 marca 2013 21:06 | Komentarze (3)

  • 7 + 4 =
  • ♥ANIA♥, 29 sierpnia 2015 20:51

    Ania Grodzka

Anna Grodzka czy Robert Biedroń? Którego z tych polityków popierasz? Bardziej przemawiają do ciebie poglądy, które głosi Robert Biedroń czy Anna Grodzka? Na którego z nich prędzej oddasz swój głos? Wybierz z dwójki Anna Grodzka, Robert Biedroń tego, który według ciebie jest lepszym politykiem.

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

polityka
Sondaże popularności i poparcia ludzi polityki oraz ugrupowań politycznych. Który z polityków jest bardziej lubiany? Która partia ma więcej zwolenników. Sprawdź komu bardziej ufają nasi użytkownicy. Dowiedz się którą partie popiera więcej ludzi. Twórz nowe pojedynki o tematyce politycznej.

śmieszne
Zobacz nasze śmieszne pojedynki. Sprawdź kto jest zabawniejszy. Wybierz śmieszniejsze zdjęcie. Powiedz co cię bardziej śmieszy i sprawdź z czego śmieją się inni. Dodawaj nowe śmieszne pojedynki i pomóż nam rozśmieszyć naszych użytkowników.

Dodaj pojedynek