Jarosław Kaczyński czy Waldemar Pawlak?

Kto jest królem tabletów?

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński Kliknij,
aby zagłosować

Waldemar Pawlak

Waldemar Pawlak Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Piotr Piotrowicz | Data dodania: 11 marca 2013 09:57 | Komentarze (0)

  • 6 + 3 =

Jarosław Kaczyński czy Waldemar Pawlak? Którego z tych polityków popierasz? Bardziej przemawiają do ciebie poglądy, które głosi Waldemar Pawlak czy Jarosław Kaczyński? Na którego z nich prędzej oddasz swój głos? Wybierz z dwójki Jarosław Kaczyński, Waldemar Pawlak tego, który według ciebie jest lepszym politykiem.

polityka
Sondaże popularności i poparcia ludzi polityki oraz ugrupowań politycznych. Który z polityków jest bardziej lubiany? Która partia ma więcej zwolenników. Sprawdź komu bardziej ufają nasi użytkownicy. Dowiedz się którą partie popiera więcej ludzi. Twórz nowe pojedynki o tematyce politycznej.

śmieszne
Zobacz nasze śmieszne pojedynki. Sprawdź kto jest zabawniejszy. Wybierz śmieszniejsze zdjęcie. Powiedz co cię bardziej śmieszy i sprawdź z czego śmieją się inni. Dodawaj nowe śmieszne pojedynki i pomóż nam rozśmieszyć naszych użytkowników.

technologie
Pojedynki związane z nowoczesnymi technologiami. Porównanie gier, oprogramowania, telefonów oraz sprzętów i gadżetów. Sprawdź w jaką grę lepiej zagrać. Przekonaj się który telefon warto kupić. Dodawaj nowe pojedynki związane z technologiami i zobacz ich wyniki.

Dodaj pojedynek