Eva Longoria czy Lucy Hale?

Która aktorka lepsza ?

Eva Longoria

Eva Longoria Kliknij,
aby zagłosować

Lucy Hale

Lucy Hale Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: FunnySouls | Data dodania: 6 sierpnia 2013 12:10 | Komentarze (0)

  • 8 + 2 =

Wybierz lepszego aktora lub aktorkę. Bardziej podoba Ci się gra aktorska jaką prezentuje Eva Longoria? A może Lucy Hale lepiej sprawdza się w swoich rolach? Czyje kreacje bardziej przypadły Ci do gustu? Zdecyduj Lucy Hale czy Eva Longoria? Oddaj głos i oceń kto jest lepszy!

Która z nich jest ładniejsza – Eva Longoria czy Lucy Hale? Którą z nich bardziej lubisz? Jeżeli bardziej niż Lucy Hale podoba ci się Eva Longoria zagłosuj na nią. Jeżeli uważasz, że Lucy Hale jest bardziej seksowna niż Eva Longoria oddaj na nią głos.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek