Porażka Obywatelska czy Full Bayer?

Porażka Obywatelska

Porażka Obywatelska Kliknij,
aby zagłosować

Full Bayer

Full Bayer Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: matpalon | Data dodania: 15 lipca 2013 22:25 | Komentarze (0)

  • 6 + 2 =

Którą z partii politycznych popierasz? Zgadasz się z poglądami, które propaguje Porażka Obywatelska? A może program partii Full Bayer bardziej do Ciebie przemawia. Powiedz nam jakie są Twoje poglądy polityczne i dokonaj wyboru: Porażka Obywatelska czy Full Bayer.

Porażka Obywatelska czy Full Bayer? Którego z tych polityków popierasz? Bardziej przemawiają do ciebie poglądy, które głosi Full Bayer czy Porażka Obywatelska? Na którego z nich prędzej oddasz swój głos? Wybierz z dwójki Porażka Obywatelska, Full Bayer tego, który według ciebie jest lepszym politykiem.

polityka
Sondaże popularności i poparcia ludzi polityki oraz ugrupowań politycznych. Który z polityków jest bardziej lubiany? Która partia ma więcej zwolenników. Sprawdź komu bardziej ufają nasi użytkownicy. Dowiedz się którą partie popiera więcej ludzi. Twórz nowe pojedynki o tematyce politycznej.

śmieszne
Zobacz nasze śmieszne pojedynki. Sprawdź kto jest zabawniejszy. Wybierz śmieszniejsze zdjęcie. Powiedz co cię bardziej śmieszy i sprawdź z czego śmieją się inni. Dodawaj nowe śmieszne pojedynki i pomóż nam rozśmieszyć naszych użytkowników.

Dodaj pojedynek