Toby jako Spider-man czy Andrew jako Spider-man?

Spider-man, kino, aktorzy, film, TV

Toby jako Spider-man

Toby jako Spider-man Kliknij,
aby zagłosować

Andrew jako Spider-man

Andrew jako Spider-man Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Oli69 | Data dodania: 8 lipca 2013 00:29 | Komentarze (1)

  • 9 + 5 =
  • mikulek04, 18 sierpnia 2013 22:08

    Tobi to dobry chłopak ;_;

Wybierz lepszego aktora lub aktorkę. Bardziej podoba Ci się gra aktorska jaką prezentuje Toby jako Spider-man? A może Andrew jako Spider-man lepiej sprawdza się w swoich rolach? Czyje kreacje bardziej przypadły Ci do gustu? Zdecyduj Andrew jako Spider-man czy Toby jako Spider-man? Oddaj głos i oceń kto jest lepszy!

Którego z bohaterów lubisz bardziej Toby jako Spider-man czy Andrew jako Spider-man? Zagłosuj na kogoś z dwójki Toby jako Spider-man i Andrew jako Spider-man. Wybierz lepszego bohatera.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek