Ashton Kutcher czy Johnny Depp?

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher Kliknij,
aby zagłosować

Johnny Depp

Johnny Depp Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: czesio | Data dodania: 5 lutego 2013 20:52 | Komentarze (2)

  • 10 + 2 =
  • Kolorowa, 11 lipca 2013 18:30

    motylek ----> po pierwsze, słowo ''dojrzalszy'' pisze się przez 'rz'. Po drugie, skąd do cholery możęsz wiedzieć, że ''Ashton pstro ma w głowie''??

Wybierz lepszego aktora lub aktorkę. Bardziej podoba Ci się gra aktorska jaką prezentuje Ashton Kutcher? A może Johnny Depp lepiej sprawdza się w swoich rolach? Czyje kreacje bardziej przypadły Ci do gustu? Zdecyduj Johnny Depp czy Ashton Kutcher? Oddaj głos i oceń kto jest lepszy!

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek