KFC czy Burger King?

Gdzie wolisz jeść?

KFC

KFC Kliknij,
aby zagłosować

Burger King

Burger King Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: mizuki | Data dodania: 28 maja 2013 19:19 | Komentarze (1)
Zobacz inne pojedynki:

KFC

,

Burger King

, jedzenie, kuchnia, miejsca,

  • 8 + 1 =

Co jest smaczniejsze KFC czy Burger King? Powiedz nam co bardziej lubisz jeść! Burger King czy KFC która z potraw bardziej ci smakuje. Oddaj głos i sprawdź wyniki głosowania.

kuchnia
Kulinarne pojedynki potraw, składników i mistrzów kuchni. Konfrontacje znanych kucharzy, ekspertów kulinarnych i znawców kuchni . Kto lepiej zna się na kuchni, a kto lepiej gotuje? Która potrawa jest zdrowsza, a która smaczniejsza? Co wolimy zjeść a co chętniej pijemy? Czego chętniej używamy w kuchni? Gdzie chętniej jadamy? Dowiedz się który przepis jest lepszy i czy lubisz jeść to samo co inni? Sprawdź swoje gusta kulinarne. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się jakie są najlepsze drinki, najsmaczniejsze owoce i najsłodsze ciasta.

miejsca
Pojedynki związane z miejscami. Gdzie lepiej mieszkać? Gdzie robić zakupy? Co warto zobaczyć? Które miasto piękniejsze? W którym państwie lepiej się żyje? Jakie miejsce wolisz zwiedzić? Gdzie można zobaczyć ciekawsze rzeczy? Sprawdź co inni myślą o miejscach które ty uważasz za atrakcyjne lub mało ciekawe. Dodaj pojedynek i przekonaj się jaki będzie jego wynik.

Dodaj pojedynek