Salami czy Kabanos?

Salami

Salami Kliknij,
aby zagłosować

Kabanos

Kabanos Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: john1 | Data dodania: 30 stycznia 2013 01:07 | Komentarze (1)
Zobacz inne pojedynki:

Salami

,

Kabanos

, jedzenie, kuchnia, śmieszne,

  • 8 + 4 =
  • nata.j@vp.pl, 29 lipca 2013 23:09

    Zadne to głupi pojedynek te zwierzęta cierpią to tak jakby ktoś cię chciał zjeść a ty mówisz nie one nie mogą powiedzieć nie jak my ludzie.

Co jest smaczniejsze Salami czy Kabanos? Powiedz nam co bardziej lubisz jeść! Kabanos czy Salami która z potraw bardziej ci smakuje. Oddaj głos i sprawdź wyniki głosowania.

kuchnia
Kulinarne pojedynki potraw, składników i mistrzów kuchni. Konfrontacje znanych kucharzy, ekspertów kulinarnych i znawców kuchni . Kto lepiej zna się na kuchni, a kto lepiej gotuje? Która potrawa jest zdrowsza, a która smaczniejsza? Co wolimy zjeść a co chętniej pijemy? Czego chętniej używamy w kuchni? Gdzie chętniej jadamy? Dowiedz się który przepis jest lepszy i czy lubisz jeść to samo co inni? Sprawdź swoje gusta kulinarne. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się jakie są najlepsze drinki, najsmaczniejsze owoce i najsłodsze ciasta.

śmieszne
Zobacz nasze śmieszne pojedynki. Sprawdź kto jest zabawniejszy. Wybierz śmieszniejsze zdjęcie. Powiedz co cię bardziej śmieszy i sprawdź z czego śmieją się inni. Dodawaj nowe śmieszne pojedynki i pomóż nam rozśmieszyć naszych użytkowników.

Dodaj pojedynek