Maszyna do waty cukrowej czy Maszyna do lodów?

Co wolałbyś mieć?

Maszyna do waty cukrowej

Maszyna do waty cukrowej Kliknij,
aby zagłosować

Maszyna do lodów

Maszyna do lodów Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Gosia22 | Data dodania: 29 listopada 2014 15:54 | Komentarze (0)

  • 8 + 2 =

Co jest smaczniejsze Maszyna do waty cukrowej czy Maszyna do lodów? Powiedz nam co bardziej lubisz jeść! Maszyna do lodów czy Maszyna do waty cukrowej która z potraw bardziej ci smakuje. Oddaj głos i sprawdź wyniki głosowania.

kuchnia
Kulinarne pojedynki potraw, składników i mistrzów kuchni. Konfrontacje znanych kucharzy, ekspertów kulinarnych i znawców kuchni . Kto lepiej zna się na kuchni, a kto lepiej gotuje? Która potrawa jest zdrowsza, a która smaczniejsza? Co wolimy zjeść a co chętniej pijemy? Czego chętniej używamy w kuchni? Gdzie chętniej jadamy? Dowiedz się który przepis jest lepszy i czy lubisz jeść to samo co inni? Sprawdź swoje gusta kulinarne. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się jakie są najlepsze drinki, najsmaczniejsze owoce i najsłodsze ciasta.

technologie
Pojedynki związane z nowoczesnymi technologiami. Porównanie gier, oprogramowania, telefonów oraz sprzętów i gadżetów. Sprawdź w jaką grę lepiej zagrać. Przekonaj się który telefon warto kupić. Dodawaj nowe pojedynki związane z technologiami i zobacz ich wyniki.

Dodaj pojedynek