Emma Watson (Hermiona Granger) czy Bonnie Wright (Ginny Weasley)?

Emma Watson (Hermiona Granger) czy Bonnie Wright (Ginny Weasley)?

Emma Watson (Hermiona Granger)

Emma Watson (Hermiona Granger) Kliknij,
aby zagłosować

Bonnie Wright (Ginny Weasley)

Bonnie Wright (Ginny Weasley) Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: draconowa1 | Data dodania: 29 lipca 2014 17:05 | Komentarze (0)

  • 10 + 4 =

Wybierz lepszego aktora lub aktorkę. Bardziej podoba Ci się gra aktorska jaką prezentuje Emma Watson (Hermiona Granger)? A może Bonnie Wright (Ginny Weasley) lepiej sprawdza się w swoich rolach? Czyje kreacje bardziej przypadły Ci do gustu? Zdecyduj Bonnie Wright (Ginny Weasley) czy Emma Watson (Hermiona Granger)? Oddaj głos i oceń kto jest lepszy!

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek