Heidi Montag czy Heidi Klum?

Heidi Montag

Heidi Montag Kliknij,
aby zagłosować

Heidi Klum

Heidi Klum Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: mysiorek | Data dodania: 2 maja 2013 08:28 | Komentarze (0)
Zobacz inne pojedynki:

Heidi Montag

,

Heidi Klum

, celebryci, moda, uroda,

  • 8 + 5 =

Która z nich jest ładniejsza – Heidi Montag czy Heidi Klum? Którą z nich bardziej lubisz? Jeżeli bardziej niż Heidi Klum podoba ci się Heidi Montag zagłosuj na nią. Jeżeli uważasz, że Heidi Klum jest bardziej seksowna niż Heidi Montag oddaj na nią głos.

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

moda
W co się ubrać a czego lepiej nie zakładać. Co w tym sezonie jest na topie a co stało się niemodne? Wybierz ładniejszą bieliznę, bardziej eleganckie spodnie lub odpowiedni typ ubrania na specjalną okazję! Sprawdź co o Twoim stylu myślą inni. Dodaj nowy pojedynek i przekonaj się czy wiesz jak się ubrać.

Dodaj pojedynek