Donald Tusk czy Bronisław Komorowski?

Kto lepiej rządzi?

Donald Tusk

Donald Tusk Kliknij,
aby zagłosować

Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Wiktoria Twardon | Data dodania: 14 czerwca 2014 15:19 | Komentarze (1)

  • 9 + 1 =
  • niewidzialny_templariusz, 8 lipca 2014 22:46

    Boszzzzzz... Czy Wy dzieciaczki nie uczycie się WOS-u? W RP "rządzi" sejm+senat wybrany w demokratycznych wyborach. Premier jest reprezentantem - szefem rządu, a prezydent to tylko figura, która reprezentuje kraj. Powyższe osoby są tylko reprezentantami pewnych instytucji i nie mają nic wspólnego z rządzeniem - jedynie premier może mieć wpływ ideologiczny (partyjny, programowy) na osoby wchodzące w skład sejmu/senatu. Ale po co ja to piszę tutaj... Do książek bachory!

Donald Tusk czy Bronisław Komorowski? Którego z tych polityków popierasz? Bardziej przemawiają do ciebie poglądy, które głosi Bronisław Komorowski czy Donald Tusk? Na którego z nich prędzej oddasz swój głos? Wybierz z dwójki Donald Tusk, Bronisław Komorowski tego, który według ciebie jest lepszym politykiem.

polityka
Sondaże popularności i poparcia ludzi polityki oraz ugrupowań politycznych. Który z polityków jest bardziej lubiany? Która partia ma więcej zwolenników. Sprawdź komu bardziej ufają nasi użytkownicy. Dowiedz się którą partie popiera więcej ludzi. Twórz nowe pojedynki o tematyce politycznej.

Dodaj pojedynek