Zmierzch czy Harry Potter ?

Którą sagę wolisz?

Zmierzch

Zmierzch Kliknij,
aby zagłosować

Harry Potter

Harry Potter Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Wiktoria Pietruszyńska | Data dodania: 24 stycznia 2014 19:10 | Komentarze (1)

  • 6 + 3 =
  • plautqlcgry, 3 stycznia 2015 08:42

    7YwdWV xxzyxvtdcqox, [url=http://opxakguhtvjw.com/]opxakguhtvjw[/url], [link=http://klwctelxprba.com/]klwctelxprba[/link], http://bhepvrftqbvd.com/

Jakie seriale i filmy lubisz bardziej? Czy twoim zdaniem lepszy jest Harry Potter czy Zmierzch. Co ci się bardziej podobało Zmierzch czy Harry Potter ? Który z nich jest lepszą produkcją? Oddaj głos i sprawdź jak głosowali inni użytkownicy. Jeżeli znasz osoby tym zainteresowane, które lubią oglądać to co Ty, zachęć ich do głosowania.

film i TV
Konfrontacje aktorów i bohaterów filmowych. Porównanie filmów i seriali. Która aktorka jest piękniejsza? Kto jest lepszym aktorem? Który reżyser robi lepsze filmy? Który z bohaterów filmowych jest bardziej lubiany? Zobacz wyniki pojedynków i przekonaj się czy inni też lubią Twój ulubiony serial. Sprawdź czy Twój filmowy gust zgadza się z wynikami głosowania naszych użytkowników. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się który aktor jest lepszy, który film bardziej podobał się naszym użytkownikom, i który serial ogląda więcej ludzi.

Dodaj pojedynek