Justin Bieber czy Anna Grodzka?

Justin Bieber

Justin Bieber Kliknij,
aby zagłosować

Anna Grodzka

Anna Grodzka Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: Filip Jaromin | Data dodania: 9 czerwca 2013 09:54 | Komentarze (0)

  • 10 + 5 =Justin Bieber czy Anna Grodzka? Którego z tych polityków popierasz? Bardziej przemawiają do ciebie poglądy, które głosi Anna Grodzka czy Justin Bieber? Na którego z nich prędzej oddasz swój głos? Wybierz z dwójki Justin Bieber, Anna Grodzka tego, który według ciebie jest lepszym politykiem.

muzyka
Konfrontacje stylów i gatunków muzycznych. Pojedynki wokalistów, wokalistek, oraz innych twórców muzyki. Która grupa jest lepsza? Kto lepiej śpiewa? Która z piosenek jest większym hitem? Jaka muzyka cieszy się największą popularnością? Którą wokalistkę lubicie bardziej? Sprawdź wyniki i zobacz która gwiazda jest bardziej lubiana. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się czy innym też podobają się Twoje ulubione piosenki.

polityka
Sondaże popularności i poparcia ludzi polityki oraz ugrupowań politycznych. Który z polityków jest bardziej lubiany? Która partia ma więcej zwolenników. Sprawdź komu bardziej ufają nasi użytkownicy. Dowiedz się którą partie popiera więcej ludzi. Twórz nowe pojedynki o tematyce politycznej.

Dodaj pojedynek