Lovatic czy Selenators?

Który fandom lepszy?

Lovatic

Lovatic Kliknij,
aby zagłosować

Selenators

Selenators Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: belieberka145 | Data dodania: 5 maja 2013 21:03 | Komentarze (3)
Zobacz inne pojedynki:

Lovatic

,

Selenators

, celebryci, muzyka,

  • 8 + 3 =
  • !@#$%, 23 grudnia 2013 23:42

    nierozumiem ludzi glosujacych na osoby które nie umieja spiewac. przecież takie osoby nie powinny spiewac. demi ma 5 oktaw w glosie a selena nawet chyba nie 1. to mowi samo za siebie

  • boybelieber, 12 sierpnia 2014 15:35

    demi ma 4 a selena ma 2 a poza tym slena jest początkujacą gwiazdą w śiewie i jescze sie wybije

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

muzyka
Konfrontacje stylów i gatunków muzycznych. Pojedynki wokalistów, wokalistek, oraz innych twórców muzyki. Która grupa jest lepsza? Kto lepiej śpiewa? Która z piosenek jest większym hitem? Jaka muzyka cieszy się największą popularnością? Którą wokalistkę lubicie bardziej? Sprawdź wyniki i zobacz która gwiazda jest bardziej lubiana. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się czy innym też podobają się Twoje ulubione piosenki.

Dodaj pojedynek