Liam i Dannel czy Louis i Eleanor?

Kocham te dwie pary tak samo, a Wy ?

Liam i Dannel

Liam i Dannel Kliknij,
aby zagłosować

Louis i Eleanor

Louis i Eleanor Kliknij,
aby zagłosować
Wybierz jedną z dwóch opcji i zagłosuj aby poznać rezultat pojedynku!
Autor: hazza78 | Data dodania: 3 maja 2013 19:10 | Komentarze (8)

 • 8 + 5 =
 • DirectionerkaZayni;3, 15 czerwca 2013 13:19

  No chyba nie Dannel , ale Danielle , szkoda ,że już Lanielle się rozpadło ;ccc

 • Kolorowa, 28 czerwca 2013 16:15

  Danielle i Liam; jestem za LARRY'M ♥

 • Kolorowa, 10 lipca 2013 18:15

  Oj, pomyliła się tylko z tą ''Dannel''...

 • kartchu, 9 sierpnia 2013 14:15

  Obydwie pary do siebie pasują!!Są tacy słodcy!!!!:)

celebryci
Pojedynki gwiazd filmowych i telewizyjnych, ludzi świata mody, biznesu oraz muzyki. Porównaj urodę pięknych kobiet, sprawdź popularność ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizorów. Wybierz najpiękniejszą aktorkę, najzgrabniejszą modelkę , najatrakcyjniejszą gwiazdę sportu. Sprawdź czy inni też lubią tych samych dziennikarzy i prezenterów co ty. Przekonaj się czy śmieją się z żartów Twojego ulubionego komika. Dodawaj nowe pojedynki alby sprawdzić, który z celebrytów jest bardziej lubiany przez internautów, kto jest bardziej sexi a kto dowcipniejszy.

moda
W co się ubrać a czego lepiej nie zakładać. Co w tym sezonie jest na topie a co stało się niemodne? Wybierz ładniejszą bieliznę, bardziej eleganckie spodnie lub odpowiedni typ ubrania na specjalną okazję! Sprawdź co o Twoim stylu myślą inni. Dodaj nowy pojedynek i przekonaj się czy wiesz jak się ubrać.

muzyka
Konfrontacje stylów i gatunków muzycznych. Pojedynki wokalistów, wokalistek, oraz innych twórców muzyki. Która grupa jest lepsza? Kto lepiej śpiewa? Która z piosenek jest większym hitem? Jaka muzyka cieszy się największą popularnością? Którą wokalistkę lubicie bardziej? Sprawdź wyniki i zobacz która gwiazda jest bardziej lubiana. Dodawaj nowe pojedynki i dowiedz się czy innym też podobają się Twoje ulubione piosenki.

Dodaj pojedynek